Mazi

Huma Sahili Mazi Köyü, Bodrum 48440 Muğla Province Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺80

İlham alın... Mazi

NATUREL

Yeşil ile mavinin uyum içinde kucaklaştığı Bodrum’un Mazi köyünde hizmet veriyor Mazi Restoran. Yol boyunca uzanan geniş sahili ve yeni yapılan iskelesiyle dikkat çekmeye başlayan işletmenin mottosu ‘’tamamen doğallık’’.

FAVORİ BALIK

Ağırlıklı olarak Akdeniz mutfağından seçkin lezzetlerin servis edildiği mekanda, deniz mahsullerinin yanı sıra ızgara et çeşitleri de menüye eklenmiş. Pişirdikleri tüm ürünleri kendi bahçelerinde yetiştiren işletme, doğal olmayan hiçbir ürünü yemeklerine dahil etmiyorlar. Sipesyal lezzetleri günlük olarak değişse de yörenin en bilinen balıkları sokkan, barbun, sinarit ve ıstakozu mutlaka denemelisiniz.

SAHİL KENARI

Geniş oturum alanı, modern dekorasyonu ve iç açıcı ambiyansı ile öne çıkan mekan, büyük grup organizasyonları için ideal. Günbatımını izlerken keyifle vakit geçirebileceğiniz bir ortama sahip.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺80
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺10
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Mazi

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.