Mer Balık

Haydar Aliyev Caddesi, 33, Kireçburnu, Sarıyer 34457 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺65

İlham alın... Mer Balık

TARİHİ MEKÂN - İstanbul, Beyoğlu’da yüzyıllık tarihi bir binada yer alan “Mer Balık” her türlü damağa hitap eden zengin menüsü, güler yüzlü çalışanları ile siz değerli konuklarını beklemekte. Temizliği ve hijyeniyle adını duyuran restoran “Beyaz Zambak” ödülüne layık görülmüş. Ayrıca yaz aylarında Güneş’in ve açık havanın tadını çıkarabilmeniz için terası mevcut.

LEZZET ŞÖLENİ - Soğuk mezeleri, çeşitli et ve ızgaraları, enfes salataları, leziz ara sıcakları ve taze balıklarıyla size geniş bir lezzet yelpazesi açıyor. Bu güzel lezzetler arasında seçim yapmak ve tadını çıkarmak da siz değerli konuklara kalıyor.

ŞÖMİNE KEYFİ - Mekan eski taş duvarlarıyla hoş bir ambiyans oluşturuyor ve kış günlerinin vazgeçilmezi şömine ile de sıcak bir ortam sunuyor. Bu güzel mekanda hoş vakit geçireceksiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺10
    Şarap (bardak)
  • ₺70
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Mer Balık

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.