Mira Balık

Bebek Arnavutköy Caddesi, No:70/1, Arnavutköy - Beşiktaş 34345 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Mira Balık

MUHTEŞEM MANZARA - Arnavutköy’ün güzide mekânlarından biri Mira Balık. Boğaz Köprüsü manzarası da mekânı çok özel kılıyor. Beyaz tonların hâkim olduğu restoran, sade dekorasyonuyla sizi evinizde hissettiriyor.

BALIK ZİYAFETİ - Ege mutfağından özel otlar eşliğinde özel pişmiş balıklar servis yapılıyor. Deniz börülcesi, ermeni usulü yaprak sarma, torik lakerda, Bodrum’dan özel olarak getirilen ahtapot ızgara, sübye güveç ve pilaki müşterilerin favorileri arasında. Bu enfes deniz mahsullerine geniş şarap menüsü eklenince uğrayan herkesten tam not alıyor. En meşhur lezzetlerden biri de taze mezeleri denemeden dönmeyin.

SUNUM VE OLANAKLAR - Restoran özel organizasyonlarınıza toplantı ve etkinliklerinize de ev sahipliği yapıyor. Hafta sonu kahvaltı servisi de mevcut olan mekânda, açılabilir tavan sistemi yaz kış hizmet veriyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺22
    Şarap (bardak)
  • ₺94
    Şarap (şişe)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Mira Balık

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.