Miyabi Sushi Japanese Grill Bar

Zeytinoğlu Cad. Yaren Sok. No:6/14-15 Akatlar 34335 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺65

İlham alın... Miyabi Sushi Japanese Grill Bar

SASHİMİ’NİN EN ÜST SEVİYESİ - Miyabi, Japon mutfak kültüründe, en üst seviyeye gelen sashimi ustasının bıçağına verilen isim. Eğer siz de Japon mutfağı kültürünüzü, özellikle de sushi zevkinizi bir adım öteye taşımak isterseniz buraya buyrun.

AKATLAR’DA DİNGİN BİR NOKTA - Restoran, Akatlar’da çok merkezi ve dinamik bir bölgede bulunmasına rağmen, konseptine uygun olarak sakin bir atmosfer sergiliyor. Japon dekorasyonundan öğeler taşıyan mekanda siyah ve gri tonları ağırlıkta.

JAPON MİSAFİRPERVERLİĞİ - Kapıda arabanızı alan valeden başlayarak sizi uğurlayan personele kadar herkesin güler yüzlü olduğu Miyabi, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da çok çekici bir işletme. Modern kent hayatını Japon gelenekleriyle harmanlayan restoranı mutlaka denemelisiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺18
    Şarap (bardak)
  • ₺750
    Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Miyabi Sushi Japanese Grill Bar

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 23.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.