İlham alın... Mozaik

SULTANAHMET’TE ÖZEL BİR NOKTA - Yerebatan Sarnıcı’nın dibinde, Ayasofya Camii’ne, Topkapı Sarayı’na ve Kapalı Çarşı’ya çok yakın bir mesafede bulunan Mozaik Restaurant, samimi atmosferiyle sizleri bekliyor.

TARİHİN CANLANDIĞI YER - Restoran, 1878’te inşa edilen tarihi bir evi restore edip içine yerleşmiş. Gerçek bir ev sıcaklığı sunan mekanda bulunan odalar, hem özel anlarınız için hem de grup kutlamaları için elverişli alanlar yaratıyor. Ayrıca açık havada oturmak isterseniz, bahçe bölümü de mevcut.

MEZELER - Türk yemek kültürünün en çekici ve en sevilen öğeleri olan mezeler, Mozaik Restaurant’ta geleneklerin modern yorumlarla harmanlanmasıyla tabağınıza taşınıyor. Sıcak ve soğuk mezeler kadar ana yemeklerin de göz doldurduğu mekandan kısa zamanda uğrak yeriniz olacak.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Mozaik

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 08.00 - 01.00

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.