Mykonos by Kamo's

Abbasağa, Ihlamur Yıldız Cd. No:11, Beşiktaş, 34022 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺110

İlham alın... Mykonos by Kamo's

TEK MASALIK DEV KADRO - Ihlamur Yokuşu’ndan Sait Çiftçi’ye doğru çıkarken sağda kalan bu mini mini mekanın tam tamına bir masası bulunuyor. Kış aylarında, iç kısımda 15 kişiyle birbirinden lezzetli mezeleri, ana yemekleri ama en önemlisi muhabbetinizi paylaştığınız işletme, butik meyhanenin vücut bulmuş hali.

MYKONOS BELEDİYESİ - Küçücük bir restoran olan Mykonos by Kamo’s, dekoruyla içinizi açacak. Duvarlarını mavi beyaz Yunan adası evlerinin şirin detaylarıyla süsleyen mekan, sizi günlük hayatın stresinden alıp deniz kokulu sahillere götürecek.

ANNENİN ELİNDEN MASANIZA - Kamo’s, samimiyetiyle ön plana çıkan bir restoran ve bu özelliğini mutfakta da sürdürüyor. Aşçı annesinin sevgiyle hazırladığı yemekleri masalara özenle taşıyan Kamer Bey, sizi de aileden biri gibi hissettirecek. Bu arada mutfağa gidip çok beğendiğiniz yemeklerden “Daha var mı?” diye sormak da serbest.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺110
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺15
    Şarap (bardak)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Mykonos by Kamo's

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 19.00 - 00.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Sigara alanı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.