Naif

Mumhane Caddesi, 52, Karaköy, Beyoğlu 34425 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺70

İlham alın... Naif

ÖZÜNE BAĞLI - Karaköy’ de bizlere hizmet veren Naif, tecrübeli iki ortağın hayallerinden doğmuş kaliteli bir mekân. Lokanta - cafe olarak müşterilerini ağırlıyor ve isteklerine en iyi şekilde karşılık vermeyi başarıyor. Şık ve konforlu bir dekorasyona sahip nezih bir yer burası.

GELENEKSEL LEZZETLER - Yöresel peynir ve zeytin çeşitleri, menemen ve sahanda yumurta gibi geleneksel lezzetlerin hâkim olduğu sabah kahvaltısıyla beğeni topluyor. Ana yemeklerde ise geniş lezzet seçenekleri sizi karşılıyor. Izgara ahtapot, ızgara köfte, ev yapımı erişte ve salata çeşitleri en çok tercih edilenlerden.

SUNUM VE HİZMET - Mekânın öne çıkan özelliklerinden birisi de karşısında bulunan otopark sayesinde müşterilerin park sorunu yaşamaması. Ayrıca restoranın alkol ruhsatı da bulunuyor. Çalışanlar çok tecrübeli ve misafirperverler.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺4
    Su (küçük)
  • ₺8
    Su (büyük)
  • ₺7
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Naif

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours):

Hafta içi (Weekdays) : 09.30 - 00.00
Hafta sonu (Weekend) : 09.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.