Namlı Kebap & Steakhouse

Ataköy Marina Park C-5 Bakırköy 34158 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺100

İlham alın... Namlı Kebap & Steakhouse

MARİNA’NIN NAMLISI – İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Ataköy Marinada bulunan işletme nefes kesen manzarası ve zengin menüsü ile benzer işletmelerden bir adım öteye çıkıyor.

YARIM ASIRLIK EFSANE – İlk şubesi 1971 yılında açılmış olan Namlı Kebap’ın, o günden beri değişmeyen kalitesi ve muhteşem lezzeti sizi burada güzelliği tartışılmaz bir manzara ile bir kez daha şaşırtıyor. Yıllar içinde kebaptaki uzmanlığını ette de geliştiren Namlı restoranları bu şubesinde tüm bu uzmanlığını emrinize sunuyor.

TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM – Ette ve kebaptaki uzmanlığını tatlıda da konuşturan işletme künefe, kabak ve ayva tatlısı gibi klasik lezzetlerin yanı sıra domates tatlısı gibi hiç de alışık olmadığımız tatlıları en güzel biçimde masamıza getiriyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺100
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺5
    Su (küçük)
  • ₺8
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Namlı Kebap & Steakhouse

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 01.30

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.