New Galata Imperial

Yeni Galata Köprüsü Altı Karaköy Boğazı No: 7 Karaköy İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... New Galata Imperial

DENİZE KARŞI – Tarihi İstanbul Yarımadası’nı tarihi Galata ile birleştiren manzara eşliğinde bu hoş dekore edilmiş mekânda enfes lezzetleri tatma imkânı bulacaksınız. Eşsiz manzara, deniz kokusu ve New Galata Restaurant’ın eşsiz lezzetleri sizleri bekliyor.

TAZE BALIK – Deniz ürünleri ve bütün malzemeleri taze olarak mutfağa giren ürünler, usta aşçıların sihirli ellerinde enfes tatlara dönüşüyor ve sofranızı şenlendiriyor. Siz değerli konuklar yemeklerinizi tadarken mekân da yemeğinize eşlik eden canlı müzik kulaklarınızın pasını silecek.

GALATA MANZARASI - Güler yüzlü elemanları, usta aşçıları ve manzarasıyla size ultra hizmet verecek fix menüleriyle ve enfes içecekleriyle gününüzü unutulmaz kılabilir. Bu mekânın favorileriniz arasında olacağından eminiz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺8
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi New Galata Imperial

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 02.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.