Ninu

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No:66 Torba Bodrum 48400 Muğla Province Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺100

İlham alın... Ninu

KONSEPT MEKAN

Sanat ve keyfi çatısı altında buluşturan Casa Dell’Arte Otel bünyesinde hizmet veren Ninu Restoran, Türk ve Akdeniz mutfaklarının gelenekselleşmiş tatlarını alternatif pişirme yöntemleriyle beğeniye sunuyor.

MUTFAK

Tazelik ve kaliteden asla ödün vermeyen mekan, yenilikçi yaklaşımıyla benzersiz lezzetlere imza atıyor. Sıkıştırılmış karpuz bunlardan sadece biri. Menüsü aylık olarak değişen işletmede, akşam yemeği 19:00-00:00 saatleri arasında servis ediliyor ve rezervasyon şart. Bizden söylemesi.

MEKANIN ARTILARI

Denize sıfır lokasyonu ve iç açıcı ferah dekorasyonu ile hizmet veren mekan, düğün ve davet organizasyonları için oldukça ideal. Torba Koyu’nun büyüleyici manzarasına karşı keyifle geçirilecek vakitlerin adresi Ninu Restoran, yeni müdavimlerini bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺100
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺30
    Şarap (bardak)
  • ₺100
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Ninu

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

19.00 - 23.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.