Nixon Bosphorus

Pürtelaş Hasan Efendi Mh., Meclis-i Mebusan Cd No:61 34250 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺80

İlham alın... Nixon Bosphorus

BRUNCH MEKÂNI - İstanbul Kabataş’a yer alan Nixon Bosphorus Hotel'in yeni açılan mekânı "Nixon Bosphorus", Boğaz Köprüsünden, Topkapı Sarayına kadar muhteşem manzarasına karşı, günlük hazırlanmış sıcacık poğaçaları ve börekleriyle, lezzetli şarküteri ürünleri ve leziz kuruvasanıyla brunch keyfi yaşatmak üzere sizleri bekliyor.

UNUTULMAZ ANLAR - Mekân sadece brunchlarıyla değil, öğle ve akşam yemekleri ile de hizmet vermekte. Akdeniz mutfağı ve Türk mutfağının birlikteliğinden oluşan menü, hünerli şeflerin elinden midenizi şenlendirmek üzere sofranızı donatıyor ve boğaz manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşatıyor.

ÖZEL AKŞAM YEMEKLERİ - Boğaza karşı unutulmaz, romantik akşam yemekleri için doğru adrestesiniz. Mekân günün her saatinde sabah öğle akşam hoş sunumları ve özenli servisiyle hizmet vermekte.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺80
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺6
    Su (küçük)
  • ₺10
    Su (büyük)
  • ₺10
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Nixon Bosphorus

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 07.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.