O Maestros

Arnavutköy Bebek Caddesi, 73, Arnavutköy, Beşiktaş 34345 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺65

İlham alın... O Maestros

RUM MEYHANESİ - Arnavutköy’de yer alan O Maestros hoş samimi ambiyansıyla gerek arkadaş grubunuz, gerekse arkadaşınızla baş başa iken hoş sohbetinize leziz balık ve mezeleri eşlik ediyor. Meyhanenin işletmecisi usta Andreas sizi bu hoş mekânı ve lezzetleriyle adeta Selanik’e götürüyor.

MEZEDE UZMAN – Mekânda servis edilen çeşitli ve lezzetli mezeler, diğer meyhanelerdeki gibi derin dondurucudan çıkmıyor, sipariş alındığı anda taze olarak hazırlanıyor. Mezeler taze olarak hazırlanır da, deniz ürünleri hiç taze olmaz mı? Deniz ürünleri de her gün taze olarak mutfağa giriyor.

YUNAN MÜZİĞİ – Mekân perdelerinden, masa örtülerine; duvardaki yunan müzisyen ve edebiyatçıların resimlerinden, çalan yunan müziklerine kadar size Arnavutköy’de Yunan esintisi yaşatıyor. En üst katında canlı olarak dinleyebileceğiniz buzuki kulaklarınızın pasını silecek.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi O Maestros

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 02.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.