İlham alın... Ocean`s 7

TARİH SOFRASI

İstanbul'un tarihi yarımadasında Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Cami üçgeni arasında yer alan OCEAN'S 7, tarihin lezzetlerini manzara eşliğinde sofranıza getiriyor.

300 YILDAN ESKİ

Tarihi 300 yıla dayanan bir mekânda hizmet veren restoranda, bulabileceğiniz üç şey; manzara, Türk ve dünya lezzetleri ve güler yüzlü hizmet. Menüsünde Türk kahvaltısının ve mezelerinin eşsiz örneklerini bulabileceğiniz gibi salata menüsü de oldukça geniştir. Türk kebabının eşsiz örneklerinden Ali nazik, fıstıklı kebap, beyti, Urfa ve Adana kebap ve Salami omlet denenmesi gereken lezzetlerden bir kaçı.

ERKEN HİZMET

Hizmete sabahın erken saatlerinde başlayan bu mekân 07.00-01.00 saatleri arasında açık. İki katta hizmet vermesi ve geniş dış mekânı arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmenizin garantisi.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺5
  Su (küçük)
 • ₺7
  Su (büyük)
 • ₺13
  Şarap (bardak)
 • ₺40
  Şarap (şişe)
 • ₺150
  Şampanya (şişe)
 • ₺5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Ocean`s 7

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

08.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.