Ondamarina

Kısırkaya Mahallesi, Mersin Balığı Sokak, No 1, Sarıyer 34450 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺70

İlham alın... Ondamarina

LEB-İ DERYA

Denize sıfır lokasyonu ile Sarıyer Kısırkaya Plajı'nın yanı başında hizmet veren Onda Marina Restoran, enfes deniz mahsullerinden oluşan zengin menüsüyle dikkatleri üzerine çeken oldukça iddialı bir mekan.

BALIK CENNETİ

Çipuradan, uskumru ve levreğe, palamuttan, istavrit ve mezgite çok geniş bir skalada balık çeşitliliği sunan mekanda, aynı zamanda birbirinden leziz meze çeşitleri parmak ısırtıyor. İşletmenin gelenekselleşen organik köy kahvaltıları da gerçekten denemeye değer.

HUZUR

Yaz kış hizmet veren mekanın, düğün davet organizasyonları için kapalı ve açık olmak üzere yeşillikler içinde iki oturum alanı mevcut. Modern çizgilerle tasarlanmış ferah dekorasyonu sayesinde keyifli bir ambiyans oluşturan Onda Marina Restoran, güler yüzlü profesyonel ekibi ile yeni misafirlerini bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺20
    Şarap (bardak)
  • ₺20
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Ondamarina

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

08.00 - 04.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.