Öz Urfa Davut Usta Karşıyaka

Karşıyaka, 6065/2. Sokak, İzmir, Turkey 35520 İzmir Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺35

İlham alın... Öz Urfa Davut Usta Karşıyaka

KARŞIYAKALI LEZZET - Ege’nin incisi diye bilinen İzmir’de kendine has havası ve çiçekli sokaklarıyla meşhur, özel semt Karşıyaka’da bulunan Öz Urfa, lezzeti kaliteyle buluşturuyor. Girne Caddesi üzerinde, Medical Park’a yakın konumlanan işletme, merkezi konumuyla da göze çarpıyor.

KEBAPLAR - Türk mutfağının en sevilen lezzetleri belki de doğudan gelen kebaplardır. Öz Urfa da, isminden de anlaşılabileceği gibi Urfa’ya has lezzetleri yıllardır aynı çizgide sunmaya devam ediyor. Kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri yerli besi etlerden yapılan kebapların müdavimi olacaksınız.

ÖZEL BAHARAT - Kendi karışımları olan bir baharat harmanıyla taçlandırdıkları lezzetler denemeye değer. Özellikle de bu baharatla yapılan haşhaş kebabı, müşterilerin ilk tercih sırasında yer alıyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺35
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺1
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Öz Urfa Davut Usta Karşıyaka

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 24/24

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • 7/24 , Catering , Hayvan dostu , İngilizce konuşulur , Vale , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.