Pame Meyhane

Abdülhak Hamit Caddesi, 19, İstanbul, Turkey 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺110

İlham alın... Pame Meyhane

EĞLENCENİN ADRESİ – Çeşitli lezzetleri ve güler yüzlü çalışanlarıyla Taksim’de yer edinmiş Pame Meyhane’nin tek amacı size sınırsız eğlence ve enfes tatlarla unutulmaz bir gece geçirtmek. Her tarzda eğlenceyle özel günlerinizi daha mükemmel yapmak için vazgeçilmez bir yer.

UNUTULMAYACAK LEZZETLER – Deneyimli aşçılar tarafından Türk Mutfağından çeşit çeşit lezzetler insanın karnını acıktırıyor. Çeşitli baharatlarla tatlandırılmış özel et ve tavuk menülerinin kesinlikle denenmesi tavsiye edilir. Tatlılar da yemekler kadar lezzetlidir.

HARİKA İMKÂNLAR – Ünlü DJ performanslarından canlı müziğe, çeşitli şovlardan oryantal danslara kadar bin bir türlü imkânlarıyla keyifli bir akşam geçirmeniz sağlanacak ve özel günlerinizde unutulmayacak anlara ev sahipliği yapacak bir yer.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺110
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Pame Meyhane

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 20.00 - 02.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.