PeriPetie Bistro

Bekar Sokak No:18, İstiklal Caddesi, Beyoğlu 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... PeriPetie Bistro

BEYOĞLUNDAN BİR IŞILTI - Peripette Bistro sizi Beyoğlu’nun gürültüsünden bir süre uzaklaştırıp mükemmel vakit geçirmenizi sağlayacak sihirli bir mekan adeta. Beyoğlu mimarisine uygun bir restoran olması önemli özelliklerinden. Aşkla ve emekle kurulduğu her halinden belli olan bu mekan özenle müşterilerine enfes lezzetler ve içecekler sunuyor.

DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇILARIN UĞRAK YERİ - Pink Floyd, Jethro Tull ve Ian Anderson gibi büyük sanatçıları ağırlamış konserleri öncesi bir mola mekanı olmuştur. Ayrılırken de memnuniyetlerini belirtmişlerdir. Bu da restoranı diğerlerinden ayıran önemli bir neden olmuştur.

ENFES SUNUMLAR - Dünya lezzetlerini tadabileceğiniz hoş sohbet ederek nefis içecekler içeceğiniz bu hoş ortamın olanakları da oldukça fazla. Yaz aylarında sizi teraslarında ağırlarken kış aylarından şömine başında oturabileceğiniz mekanın kokteylleri ve şarapları özel olarak sizler için seçiliyor. Bu güzel mekana uğramadan olmaz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺2,5
  Su (küçük)
 • ₺5
  Su (büyük)
 • ₺14
  Şarap (bardak)
 • ₺50
  Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi PeriPetie Bistro

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours):
Salı'dan Cumartesi'ye (From Tuesday to Saturday) : 12.30 - 03.00
Pazar - Pazartesi (Sunday - Monday) : 13.00 - 02.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.