Pınar

Başıbüyük Mh., Emek Cd. No:281/1, Maltepe 34854 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺55

İlham alın... Pınar

İSTANBUL’UN YERLİSİ

1982 yılından beri İstanbul’un Caddebostan semtinde hizmet veren işletme misafirlerini bir süredir Maltepe NarCity içindeki 2150 m2’lik yerinde ağırlamakta. Türk Sanat Müziği sanatçısı Zeki Çetin tarafından işletilen restaurant bu tür eğlencenin uzmanı.

HER ZEVKE HİTAP EDİYOR

İşletme toplamda 3 katı ile hizmet veriyor. Kafe ve bistro bölümüyle her gün sabah 9:00 gece 01:00 saatleri arasında servis verirken her cuma ve cumartesi gecesi düzenlediği fasıl ve Türk Sanat Müziği geceleri ile de eğlencenin nabzını tutuyor.

GENİŞ ALAN

3 katı ve toplamda 2150 m2 kapalı alanı ile kalabalık grupları çok güzel bir şekilde ağırlayabilen Pınar Restaurant sağladığı düzeyli eğlence ile misafirlerinin takdirini topluyor. Siz de lezzetli yemekler eşliğinde kaliteli bir eğlence arıyorsanız istikamet Pınar Restaurant olmalı.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺15
    Şarap (bardak)
  • ₺30
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Pınar

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.