Rakıcı

Asmalı Mescit Mahallesi, Sofyalı Sk No:5, Beyoğlu 34430 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺55

İlham alın... Rakıcı

BEYOĞLU’NDA TARİH VE YEMEK KEYFİ

Rakıcı Asmalımescit, İstanbul’un tarih mahzeni semti Beyoğlu’nda bulunan, 2000 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir işletmedir. Tarihi dokusu ve misafirperverlikleriyle konuklarını dünya lezzetleriyle buluşturmaktadır.

GELENEKSEL MEZELER

Mekânın kendine has sunumuyla servis ettiği Türk Mutfağı’nın klasik mezelerine ilaveten, enfes deniz mahsulleri de iştahınızı kabartacak. Menüden seçtiklerimiz: Kalamar Tava, Karidesli Güveç, Levrek Buğulama, Yaprak Ciğer.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET, KONFORLU ORTAM

Mekân, tarihi bir binada, yüksek tavanlı rahat salonları, görkemli avizelere sahip konforlu ortamıyla, güler yüzlü hizmet kalitesi ve temizliğiyle stresli geçen günün yorgunluğunu atmak için İstanbul’da bulabileceğiniz en seçkin uğrak noktalarından bir tanesi.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺15
    Şarap (bardak)
  • ₺80
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Rakıcı

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Restoran kuponları ve çekleri , Visa
  • Almanca konuşulur , Fransızca konuşulur , Gösterili akşam yemeği , İngilizce konuşulur , Klimalı , Sigara alanı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.