Restaurant Bay Efetto

Kayaköy Mah. Kuyubaşı Gemiler Cad. No:19 Fethiye Muğla Province Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Restaurant Bay Efetto

SAKLI CENNET

Yolunuz Fethiye’ye düşerse, Efetto Restorana mutlaka uğrayın. Çünkü şehir yaşantısı içerisinde rutinleşen hayatlarımızdan sıyrılıp bir nebze olsun doğayla bütünleşmeye yardımcı, yeşillikler içerisinde bir cennet âdete.

TAT BAKALIM

Ağırlıklı olarak Akdeniz mutfağından seçkin lezzetleri menüsünde bulunduran mekanda, Yunan ve Türk mutfağından eşsiz tatlarda müdavimlerini bekliyor. Serpe köy kahvaltısında oldukça iddialı olan mekan, özel brançlarda düzenleniyor. Izgara severler için barbekü partilerinin yanı sıra vejetaryenler için de özel bir menü oluşturulmuş.

AMBİYANS

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü mekanın, yeşillikler içerisinde dış oturum alanı da mevcut. Özellikle çocukların vazgeçemeyeceği mekanlardan biri olma konusunda iddialı olan işletme, büyük grupları ağırlamak içinde oldukça uygun.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺2
  Su (küçük)
 • ₺4
  Su (büyük)
 • ₺15
  Şarap (bardak)
 • ₺50
  Şarap (şişe)
 • ₺6
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Restaurant Bay Efetto

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 00.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.