Rigel

Kuleli Caddesi, No:55/5, Çengelköy 34680 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺120

İlham alın... Rigel

KÖPRÜYE NAZIR KEYİF - İstanbul’un nadide semti Çengelköy’de huzur dolu bir restoran olan Rigel’de hem manzaraya hem de balığa doyacaksınız. Kuleli Askeri Erkek Lisesi ile Çınaraltı Çay Bahçesi’ne yakın olan işletme, denize sıfır konumuyla çok özel bir manzaraya sahip.

TARİHİ TAŞ KONAK - 215 yıllık iki katlı, taş bir binanın içine yerleşen restoran Türk, Yunan ve Fransız lezzetleri sunuyor. Kapsamlı bir restorasyonla yenilenen yapıda yemeğinizi yerken, hem tarihe tanıklık edecek hem de doğal taş malzemenin mavi renkle buluşmasına hayran kalacaksınız.

HEM İŞ, HEM EĞLENCE - Birbirinden bağımsız üç adet salona sahip Rigel’de ister özel günlerinizi kutlayabilir, ister şirket yemeklerinizi düzenleyebilirsiniz. Hem sevdiklerinizle, hem de iş arkadaşlarınızla harika vakit geçirmek için ideal adres burası.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺120
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺20
    Şarap (bardak)
  • ₺90
    Şarap (şişe)
  • ₺160
    Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Rigel

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.