Robin's

Galip Dede Caddesi, 56, İstanbul, Turkey 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺120

İlham alın... Robin's

GALATA’YA KARŞI - Nezih ortamıyla fark yaratan mekanlardan Robin’s. Ferah bir görünüme sahip ve sade renkler hâkim. Müşterilerin yemek seçimini kolaylaştırmak için beşli ve sekizli olmak üzere iki çeşit fix menüye sahip. Brunch keyfi yapmak için ideal yerlerden birisi.

DÜNYA MUTFAĞINDA USTA - En çok tercih edilen ve sevilen dünya mutfaklarından yemekler özenle hazırlanıyor. Tecrübeli şeflere sahip mekan, alanında uzman çalışanlarla servis kalitesini ön plana çıkarıyor. Bu lüks yemeklerden ahtapot en çok tercih edilen lezzetlerden biri. Kokteylleriyle de çok ünlü bir mekan.

SUNUM VE HİZMET - Sabahları brunch akşamları enfes ziyafetten sonra bar olanağıyla da uzun süre ayrılamayacağınız yerlerden. Dj performanslarıyla da adından söz ettiriyor. Kokteyllerini rengârenk ve farklı bardaklarda sunuyor ve bu enfes içecekleri tatması size kalıyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺120
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺3
  Su (küçük)
 • ₺6
  Su (büyük)
 • ₺15
  Şarap (bardak)
 • ₺65
  Şarap (şişe)
 • ₺20
  Şampanya (kadeh)
 • ₺90
  Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Robin's

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours):

Cuma - Cumartesi (Friday - Saturday) : 10.30 - 03.30
Diğer günler (Other days) : 10.30 - 01.30

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.