İlham alın... Rumeli Meyhanesi

SICACIK BİR MEKÂN - Beyoğlu’nda bize kapılarını açan mekân meyhane restoran olarak hizmet veriyor. Gelen müşterilerden ve özellikle de turistlerden tam not alıyor. Sade renklerin hâkim olduğu restoran uygun fiyatlarıyla da çok tercih ediliyor. Seçkin içeceklerin mezeler ve balıklarla buluştuğu güzel ortamlardan bir tanesi.

MEŞUR MEZELER - Mekân mezeleriyle çok ünlü. Çeşit çeşit mezeler tazelik göz önünde bulundurularak hazırlanıyor ve sunuluyor. Ana yemekte deniz ürünleri özenle pişirilerek sunuluyor. Tabi ki kaliteli içecek menüsüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

KUSURSUZ HİZMET - Samimi ve güler yüzlü çalışanlar sizi karşılıyor ve ağırlıyor. Mekânın müzikleri de keyfinize keyif katıyor doğrusu. Ve restoranda müşteri memnuniyeti her şeyden önde tutuluyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺10
  Şarap (bardak)
 • ₺65
  Şarap (şişe)
 • ₺5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Rumeli Meyhanesi

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.30 - 01.00

Hizmetler

Sadece, rezervasyonlarını TheFork üzerinden yapıp restoranda yemek yiyen kullanıcılar yorum bırakabilir.
 • 10
  0
 • 9
  0
 • 8
  2
 • 7
  0
 • < 7
  2
1/4 yorum
Ahmet Alev U.
İlk görüş
(1 yorum)
Ortalama Puan
8,5 /10
Yemek
8
Hizmet
8
Ortam
10
 • Yemek tarihi: 24 Kas 2015
Çok güzel bir ortam vardı mezelerin porsiyonu az, lezzetli ancak göz doyurmuyor , masaya servis daha itinalı olması , lazım burası küçük bir yer her şeyin çok iyi olması gerekir . Çünkü herşey çok rahat kontrol edilebilir Yunanistandan gelen buziki çalan Kavatzikiotis isimli yunanlı çok seviyeli ve etraftaki diğer masalardaki rum vatandaşların söyledikleri şarkılar ve sirtakiler ile ortam muhteşemdi her zaman böyle olurmu bilemem . İşletmeci Stathis çok iyi ve sempatik biri herkesle yakından ilgileniyor burası zamanla daha iyi olacak hesapta kazık atmak için uğraşmıyor meze çeşitleri artmalı ve madaya sunum
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.