Sahi

Kılıç Ali Paşa Mescit Sok., No:2, Karaköy/Beyoğlu 34425 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Sahi

KARAKÖY DENİNCE – İstanbul’a mal olmuş, tarihle yoğrulmuş semtlerden biri olan Karaköy’de faaliyet gösteren SAHİ, geleneksel ve bu coğrafyaya özgü tatlılardan, el sanatlarına ve tasarıma kadar pek çok kültürel ürünü tüketiciye ulaştırmaktadır.

CAFE-PASTANE – Restoranın giriş katında ayrıcalıklı bir pastane mevcut. İstanbul lezzetlerini kendine has bir yorumla sunan restoranda, menünün en gözdeleri Güllaç Dolması, Aşure, Finikya olarak sıralanabilir. Pastanedeki baklavalara ise ayrıca değinmek gerek. Günlük olarak Antep’te Ömer Güllü tarafından üretilip getirtilen efsane bir lezzete sahip.

KÜLTÜREL ÜRÜNLER – Yanı başında boğazın doyumsuz manzarası, Tophane’nin asırlık çınarları öte yanda, enfes lezzetlere ilaveten el yapımı dokuma ürünleri, takılar, giyim aksesuarları, dekoratif aksesuarlar ve kültürel ürünlerin de perakende satışı yapılmaktadır.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺8
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Sahi

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 22.00

Hizmetler

  • American Express Kartı kabul edilir , Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • Almanca konuşulur , Catering , İngilizce konuşulur , Isıtmalı teras , Klimalı , Sigara alanı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.