Sandzak Restaurant Marin Türk AVM

Pendik, Sahil Yolu Caddesi, 4, Turkey 34890 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺65

İlham alın... Sandzak Restaurant Marin Türk AVM

MUHTEŞEM MANZARA Ahşap ve metal ağırlık verilen şık iç dizaynına ilaveten, muhteşem bir boğaz manzarasına sahip olan Sandzak Restaurant, Pendik'te bulunan iki şubesiyle müşterilerine unutulmaz anlar vaat ediyor.

GELENEKLERİNE BAĞLI BİR BOŞNAK RESTORANI 1958 yılında Yugoslavya'dan göç eden restoranın kurucuları, bugün de Boşnak geleneklerini sürdürüyor. Balkanların muhteşem et yemeklerini keyifle yiyebileceğiniz mekan 11:00 – 24:00 saatleri açık, fakat perşembe günleri (uçipetka) geleneklerine göre kapalı. Etler her ne kadar lezzetli olsa da, tatlıya da yer ayırmanızı kesinlikle öneririz.

KALİTELİ HİZMET Boşnak kültürüne aşina olanlar, bunun sadece lezzetli yemekle sınırlı olmadığını da bilirler. Sıcakkanlı ve güleryüzlü personel, size Boşnak misafirperverliğini hissettirerek, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmeniz için elinden geleni yapıyor. Dostlarınız ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için oldukça ideal bir mekan.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺2,5
  Su (küçük)
 • ₺5,5
  Su (büyük)
 • ₺18
  Şarap (bardak)
 • ₺100
  Şarap (şişe)
 • ₺5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Sandzak Restaurant Marin Türk AVM

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 23.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.