Şaşkın Meyhane

Suadiye Mh., Kazım Özalp Sk., No:60, Kadıköy 34740 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺70

İlham alın... Şaşkın Meyhane

İSTANBUL’DA MEY KEYFİ

İşletme İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Suadiye’de bulunuyor. Bağdat Caddesi’ne, sahile ve Marmara Yelken Kulübü’ne yakın konumuyla restoran misafirlerinin takdirini topluyor.

NOSTALJİ KOKUSU

Artık eskiye duyulan özlemi dindiren, adeta annenizin elinden çıkmış gibi hissettiren lezzetleri masanıza taşıyan, günlük koşuşturmacanızdan sizi arındıran bir mekan var. Şaşkın Meyhane, hayatın, sevginin, bazen efkarın paylaşıldığı sofralar kuruyor, sizi de misafir olmanız için dört gözle bekliyor.

MEZELER

Onlarca çeşit zengin meze seçenekleriyle Şaşkın Meyhane’de lezzete doyacaksınız. Favadan, börülceye, yaprak sarmadan fasulye pilakiye kadar geleneksel Türk mezelerini kendine has yorumuyla tabağınıza taşıyan mekan özlediğiniz meyhane kültürünü canlandırıyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺19
    Şarap (bardak)
  • ₺75
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Şaşkın Meyhane

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

14.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.