Steak Asia Barbeque

Kordonboyu Mh., Ankara Cd No:118, Kartal 34860 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Steak Asia Barbeque

ADALARA KARŞI - Kartal’da müşterileriyle buluşan Samare hizmeti ve kalitesiyle adından söz ettiren mekânlardan biri. Adalar manzarası da öne çıkan özelliklerinden. Ziyaretçilerine sunduğu imkânları saymakla bitmiyor doğrusu. En özel günleriniz, şirket yemekleriniz ve toplantılarınız için ideal bir yer. Üstelik restoranda çocuk oyun odası da bulunuyor.

LEZZETLER - Her damak tadına uygun geniş menüsünün dışında fix, balık, kokteyl vb. menü çeşitleriyle de seçimlerinizi kolaylaştırıyor. En sevilen kebap çeşitleri özen ve kalite gözetilerek sunuluyor. Lezzetlerin sonunda enfes tatlılar ve Türk kahvesi tercih ediliyor.

SINIRSIZ EĞLENCE VE HİZMET - Bu kaliteli mekânın hizmetinde sınır yok gerçekten. Cuma ve cumartesi akşamları fasıl ve oryantal gösterilerinin dışında dj performansları da çok eğlendiriyor. Özel günleriniz için ideal bir mekân diyebiliriz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺2,5
  Su (küçük)
 • ₺14
  Şarap (bardak)
 • ₺65
  Şarap (şişe)
 • ₺7
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Steak Asia Barbeque

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 03.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.