Sushico Uniq İstanbul Maslak

Maslak Ayazağa Caddesi (Ayazağa Cendere Yolu), 4/c,34485, İstanbul, Turkey İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺75

İlham alın... Sushico Uniq İstanbul Maslak

BİR RESTORANDAN ÇOK DAHA FAZLASI - 1997'den beri Türkiye genelinde onlarca şubesi, uzakdoğu mutfağından seçme yemeklerden oluşan menüsü ve 2000 kişiye kadar catering servisi ile hizmet veren SUSHICO, Unıq İstanbul Kültür Sanat Merkezi’nde sizlerle!

DÜNYA MUTFAĞINDAN SEÇME LEZZETLER - İster her zaman taze mevsim balıklarıyla hazırlanan spesiyallari, isterseniz ızgara edilmiş ya da kızartılmış etleri tercih edin, burada hazırlanan tüm lezzetlere güvenebilirsiniz.

7 GÜN KESİNTİSİZ SEÇKİN HİZMET - Restoran her gün 11:30 - 23:00 saatleri arasında, rahat edebileceğiniz egzotik bir ortamda, ferah açık-kapalı salonlarıyla, enfes tatlarıyla, kaliteli servis güvencesiyle, siz seçkin misafirlerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu harika mekânda ayrıca paket servis imkânının da mevcut olduğunu belirtelim.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺75
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Sushico Uniq İstanbul Maslak

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.30 - 23.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.