Suvla Eceabat

İsmetpaşa Mahallesi, Çınarlıdere No:11, OPET Benzin İstasyon yanı, Eceabat 17900 Çanakkale Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺75

İlham alın... Suvla Eceabat

PROFESYONEL EKİP

Mağaza, lokanta ve şaraphane konseptiyle Çanakkale Eceabat’ta hizmet veren Suvla, Gelibolu tarihi yarımadasının bağrından kopup gelen tatları, özenle beğeniye sunuyor. Aile işletmesi olarak kurulan ve ismini yarımadanın kuzey Ege sahilindeki Suvla Koyu’ndan alan işletme, yaklaşık 600 dönümlük üzüm bağlarından üretilen özel şarapları ile ön plana çıkıyor.

ŞARAP ŞENLİĞİ

Dünya mutfaklarından özenle seçilen lezzetlerin menülerini taçlandırdığı mekanda, her damak zevkine hitap eden bir alternatif bulmak mümkün. İşletme, eşsiz kahvaltıların ve keyifle içilecek şarapların adresi olarak biliniyor.

BÜYÜLEYİCİ AMBİYANS

Özellikle çocuklu ailelerin gönül rahatlığı ile vakit geçirebilecekleri mekanın, oldukça şirin bir bahçesi bulunuyor. Yolunuz bu tarihi yarımadaya düşerse, mutlaka şarap tadım gezilerine katılmalı ve işletmenin kendilerine has ürettikleri özel şaraplarını denemelisiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺75
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺4
  Su (küçük)
 • ₺7
  Su (büyük)
 • ₺16
  Şarap (bardak)
 • ₺38
  Şarap (şişe)
 • ₺8
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Suvla Eceabat

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 22.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.