Tarihi Pano Şaraphanesi

Hüseyinağa Mh., Hamalbaşı Cd., No:12/B, Beyoğlu 34435 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap 85 TL

İlham alın... Tarihi Pano Şaraphanesi

EFSANE GERİ DÖNDÜ

Tarihi Pano Şaraphanesi, Özgür Şef’in lezzet dokunuşlarıyla Beyoğlu’nda yeniden hizmet vermeye başladı. 100 yılı aşkın bir tarihçeye sahip, ad ve sahip değiştirse de kalitesi, samimiyeti ve lezzeti daimi kalan; Beyoğlu'nun ve İstanbul'un en köklü mekanlarından biri... Pano Şarap Evi; gerçek bir lezzet şölenini ve seçkin şaraplarını, taş duvarın loşluğunda sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

ŞÖLEN

İşletme, parmakla gösterilen oldukça zengin bir şarap menüsüne sahip. Farklı damak zevklerine hitap edebilen çok alternatifli yemek menüsünde başlangıç olarak peynir tabağı, Arnavut ciğeri, tereyağlı karides ve paçanga ön plana çıkıyor. Şefin sipesyalleri arasında ise enfes combo fajita, Cheateaubriand ve steak çeşitleri dikkat çekiyor.

BÜYÜLEYİCİ

Yılların izlerini taşıyan ambiyansı ve buram buram sanat kokan mistik dekorasyonu ile insanı başka alemlere taşıyan işletme, profesyonel ekibi ve samimi ortamı ile yeni müdavimlerini bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
85 TL
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • 4 TL
  Su (küçük)
 • 6 TL
  Su (büyük)
 • 11 TL
  Şarap (bardak)
 • 41 TL
  Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Tarihi Pano Şaraphanesi

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

 • Mastercard Kartı , Visa
 • Bar , Güzel mahzen , İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.