Tel Dolap Cihangir

Pürtelaş Hasan Efendi, Başkurt Sk. No:58 34427 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺40

İlham alın... Tel Dolap Cihangir

PÜRTELAŞ GİDİLİR

Cihangirde pürtelâş dolaşırken Başkurt Sokak Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde TEL DOLAP CİHANGİR CAFE'yi bulduk. Nasıl mı bulduk? Nostaljik, şirin, samimi ve dinlendirici.

ŞİRİN Mİ ŞİRİN

Kendinizi bir anda çocukluğunuza götüren bu mekanda hepsi birbirinden lezzetli tatlardan tavsiye edilenler; sandviçlerden pesto ya da barbekü soslu sandviç, soğuk içeceklerden frappe, kahvaltı sevmeyen ve acelesi olanlar için sağlıklı smoothie’ler , çilekli limonata, makarnalardan tagliatelle Alfredo, spagetti bolonez, tatlılardan cheesecake ve cupcake.

EL YAPIMI LAMBA

El yapımı lambaların süslediği mekânda, tasarım harikası diğer ürünler ilginizi çekecek. İsterseniz pazar sabahı kahvaltıya ya da kahve içmeye, isterseniz iş çıkısı bir iki laflamaya. Keyifli bir molaya ne dersiniz?

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺40
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Tel Dolap Cihangir

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 19.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.