The Beach House

Gümbet Mahallesi,plaj sokak,14 A, Bodrum 48400 Muğla Province Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺65

İlham alın... The Beach House

MUHTEŞEM MANZARA

İşletme Türkiye’nin en çok rağbet gören turistik beldelerinden olan Bodrum – Gümbet’te bulunuyor. Gümbet Körfezi’nin muhteşem manzarasına bakan Beach House Cafe misafirlerine hem sabah hem de akşam farklı bir görsel şölen vadediyor.

ZENGİN MENÜ

Sabah kahvaltısından başlayarak gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren işletme hem dünya mutfağının hem de Türk mutfağının nadide örneklerini en güzel şekilde sunuyor. Canınız pizza da istese testi kebabı da, burada en güzelini bulabilirsiniz.

HARİKA KOKTEYLLER

Gece boyunca zaman geçirebileceğiniz Beach House Cafe Gümbet, kumsaldaki masalarıyla da dikkat çekiyor. Ayaklarınızın altında serin kumlar, burnunuzda o muhteşem deniz kokusu ve karşınızda vazgeçilmez Gümbet Körfezi varken bu harika kokteylleri de denemelisiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺3
  Su (küçük)
 • ₺15
  Şarap (bardak)
 • ₺36
  Şarap (şişe)
 • ₺6
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi The Beach House

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

08.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.