The North Shield Gastro

Tersane Caddesi, 5, Karaköy, Beyoğlu 34425 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺75

İlham alın... The North Shield Gastro

ÖZENLİ TASARIM - Ahşap görünümün hâkim olduğu dekoruyla daha içeri girer girmez sıcaklığı, samimiyeti ve kalitesiyle müşterilerini çeken bir yer The North Shield. Birçok şubesi bulunan mekânın yeni yerlerinden birisi de Karaköy’de müşterilerini bekliyor. Özenli sunumlarla keyifli vakit geçirebileceğiniz nadir yerlerden.

DOYURUCU LEZZETLER - Her damak tadına hitap eden bir mekân. Aynı çeşitlilik içkiler için de geçerli. Başlangıç olarak meze tabağı tavsiye ediliyor. Ana yemek olarak sandviçler, salatalar, pizzalar, makarnalar ve ızgara çeşitleri ön plana çıkıyor. En sevilen kahve çeşitleri de menüsünde yer almış ve müşteriler tarafından çok seviliyor.

İMKÂN VE HİZMETLER - Bu nezih mekânın çalışanları çok dinamik ve tecrübeliler. Dev ekranda maç keyfi yapabilir ve bara geçip içkinizi yudumlayabilirsiniz. Ayrıca kahvaltılarınız için de başarılı bir menü sunuluyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺75
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺7
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi The North Shield Gastro

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 02.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.