İlham alın... The North Shield Pub Hagia Sophia

KENDİNE ÖZGÜ BİR YER - Restoran kendine has dekoru ve sıcacık ortamıyla müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmış. Rahatlığı ön planda tutarak döşenmiş hoş bir dekora sahip. Hoş biblolar, kitaplar ve tablolar mekanı süslüyor.

DOYURUCU LEZZETLER - İlk önce çok kaliteli içkilerin olduğundan bahsedelim. Hoş dekorlu bar taburesi üstünde keyifle içkinizi yudumlayabilirsiniz. Dünya mutfağında herkesçe sevilen doyurucu lezzetler yer alıyor. Sandviçler, salatalar, pizzalar ve ızgaralar bu enfes lezzetler arasında. Ve son olarak tavsiye edilen Türk tatlı tabağıyla harika tatlar deneyebilirsiniz.

SUNUM VE HİZMET - Birçok yerde hizmet veren mekân popüler olmaya devam ediyor. Kahvaltıdan akşam yemeğine hatta ilerleyen saatlere kadar hizmet veriyor mekân. Keyifli müzikleri, güler yüzlü çalışanlarıyla da fark yaratıyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺80
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺4
  Su (küçük)
 • ₺10
  Su (büyük)
 • ₺17
  Şarap (bardak)
 • ₺55
  Şarap (şişe)
 • ₺230
  Şampanya (şişe)
 • ₺10
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi The North Shield Pub Hagia Sophia

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.