The North Shield - Tuzla Via Port Marina

Cami, Balıkçılar Sk. No:20 Tuzla 34940 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... The North Shield - Tuzla Via Port Marina

AHŞAP TASARIM

Ahşap öğelerin hâkim olduğu dekoruyla daha içeri girer girmez sıcaklığı, samimiyeti ve kalitesiyle müşterilerini çeken bir yer The North Shield Tuzla Marina. Birçok şubesi bulunan mekân, konuklarını bu sefer Tuzla’daki Via Port Marina şubesinde ağırlıyor. Özenli sunumlarla keyifli vakit geçirebileceğiniz nadir yerlerden.

DOYURUCU TATLAR

Her damak tadına hitap eden bir mekân. Başlangıç olarak meze tabağı tavsiye ediliyor. Ana yemek olarak sandviçler, salatalar, pizzalar, makarnalar ve ızgara çeşitleri ön plana çıkıyor. Kahve çeşitleri de menüsünde yer almış ve müşteriler tarafından çok seviliyor.

TAM BİR PUB

Yurtdışındaki “pub” konseptini İstanbul’da yaşama imkânı sunuyor mekân. Dev ekranda maç keyfi sunan, hafif ve kulağı yormayan müzik eşliğinde hoş sohbet edeceğiniz eşsiz bir yer.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺20
    Şarap (bardak)
  • ₺80
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi The North Shield - Tuzla Via Port Marina

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.