Torba Sanat Evi

Torba Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 169, Bodrum Muğla Province Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺100

Özel Teklifler ve Set Menüler

Özel teklifler yalnızca TheFork ile yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Lütfen rezervasyonunuzu tamamlamadan önce menü tercihinizi belirtiniz.
Özel Teklifler

Toplam hesap üzerinden %20 daha az öde!

Set menü hariç minimum sipariş başlangıç + ana yemek veya ana yemek + tatlı olmak zorundadır. Cumartesi günleri hariç her gün 17:00-20:00 saatleri arasında geçerlidir.

İlham alın... Torba Sanat Evi

TORBA’NIN OLMAZSA OLMAZI

Bodrum, Torba’da yıllardır misafirlerini ağırlayan Sanat Evi, müdavimlerini ağırladığı aynı kalite anlayışı ile sizi de ağırlamak için sabırsızlanıyor. Sanat Evi’ne uğramadan Torba’da tatil yaptım demeyin.

HER ÖĞÜNDE FARKLI MANZARA

Kahvaltınızı Bodrum’un o güzel serinliğinde yapmak istemez misiniz ya da akşamüstü gün batarken manzaraya karşı demli bir çay içmek. Belki de akşam yemeğinde misafirlerinizi ağırlamak istersiniz; hiç fark etmez, Sanat Evi sizi günün her saatinde farklı bir manzara ile karşılıyor.

30 YILLIK DOST

Dostlarını 30 yıldan uzun zamandır aynı yerde ağırlayan işletme, dilden dile yayılan o muhteşem canlı müziği ile akşamlara ayrı bir renk katıyor. Siz de mekanın ünlü barında bu renkli gecelerin bir parçası olmak için daha fazla beklemeyin.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺100
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺11
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Torba Sanat Evi

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

08.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.