İlham alın... Trança

TECRÜBEYLE SABİT - 1990’dan beri Bodrum’da bizlerle buluşan Tranca lezzetten ödün vermeyerek müşterilerinin beğenisini kazanmış özel mekânlardan. Turistlerin de gözde yerlerinden birisi. Taze ve kaliteli balıkları özenle sunuyor. Ve Osmanlı mutfağını da unutmamış. Ege Denizi’ne bakan muhteşem görüntüsüne bir de kale manzarası ekleniyor.

ENFES BALIKLAR - Günlük olarak getirilip hazırlanan ve sunulan lezzetlerden tuzda balık çok seviliyor. Çünkü alevler içinde bir sunumla geliyor masanıza ve enfes tadıyla müşterilerin beğenisini kazanıyor. Bunun dışında beğendili karides, bademli levrek ve vejetaryen müşterilerini de düşünerek hazırladıkları sebze güveç favorilerden.

FARKLI SUNUM -Yemekler farklı sunumlarıyla lezzetlerinden de ipuçları veriyor adeta. Hızlı ve güler yüzlü servis de ekleniyor bu sunuma. Ve sunulan Osmanlı yemekleri o devire uygun bakır kaplarda geliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺2
  Su (küçük)
 • ₺5
  Su (büyük)
 • ₺14
  Şarap (bardak)
 • ₺45
  Şarap (şişe)
 • ₺5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Trança

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.