Uncle Fester's

Gümbet, Ayaz Cd.,Lale Sk., No:1, Bodrum Muğla Province Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Uncle Fester's

BODRUM’UN İNCİSİ GÜMBET’TE

Tatil denince akla gelen Bodrum, Bodrum denince de Gümbet. İşte böylesine aranan bir mekânda hizmet veriyor Uncle Fester’s Restoran siz konuklarına. Ağırlıklı olarak yabancı turistlerden oluşan ziyaretçilerine, birinci sınıf bir ağırlama ve lezzet garantisi veriyor.

MENÜDEN SEÇMELER

Restoranda Türk ve Anadolu mutfağından seçme örnekler görülebileceği gibi, Bodrum’un olmazsa olmazı deniz mahsulleri çeşitlerini bulabilmek de mümkün. Menüden seçtiklerimiz arasında, T Bone Biftek, Kalamar Dolma, Şiş’te Kılıç Balığı, Uncle Fester Usulü Biftek gibi lezzetler sayılabilir.

ULAŞIMN RAHATLIĞI

Mekânın sunduğu bir diğer hizmet ise, konuklarını nerden ve ne zaman olursa olsun, bir telefonla alıp restorana getirmesi. Böylece müdavimleri için ulaşım sorununu da ortadan kaldırıyorlar.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Uncle Fester's

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Sigara alanı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.