İlham alın... Uskumru

BOĞAZ’DA BALIK KEYFİ – Boğaz’ın muhteşem güzellikteki manzarası, Uskumru'nun nefis menüleriyle bir araya geldiğinde, vazgeçilmez bir lezzet şölenine dönüşmekte. İstanbul’un bu eşsiz semtinde kendinize ve sevdiğiniz şeylere zaman ayırın.

ZENGİN MENÜ, ÖZEL ÇEŞİTLER – Mekân farklı çeşitlerde bahçe salataları, balık köftesi ve her türden balık lezzetiyle sizleri bekliyor. Buğulama, ızgara ve tava çeşitleriyle hem sağlıklı hem zengin menü misafirlerini bekliyor.

DENİZ YOLCULUĞU, ÖZEL ETKİNLİKLER – Haftanın her günü ve saati, Rumeli Hisarı'ndan kalkan Uskumru teknesi iki yaka arası muhteşem denizi geçerek sadece dört dakikada sizleri mekâna ulaştırıyor ve keyifli yolculuk sizi şehrin her türlü stresinden uzaklaştırıyor. Ayrıca özel sürprizli etkinliklerimizin de keyfini çıkarın!

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺150
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺30
  Şarap (bardak)
 • ₺120
  Şarap (şişe)
 • ₺250
  Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Uskumru

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 00.00

Hizmetler

 • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
 • İngilizce konuşulur , Klimalı , Sigara alanı , Teras , Vale , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.