Vira

Sultantepe, Paşa Limanı Cd. No:62, Kuzguncuk, Üsküdar 34674 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺55

İlham alın... Vira

ŞİLE’DEKİ HAZİNE

Liman Mevkii, Kayıkhane Sokakta sevenlerini ağırlayan işletme, denizin tam kenarındaki konumuyla günün her anında muhteşem bir manzara vadediyor. Kahvaltıda başlayan Vira manzarası, gece yarısının tatlı loşluğuna kadar devam
ediyor.

HER ÜRÜN KENDİ MEMLEKETİNDEN

Balığını günlük olarak Karadeniz’den teknelerle, meze ve salatalarındaki otlarını da Ege bölgesinden getirten işletme, zeytinyağını ise Cunda’dan almakta. Durum böyle olunca da Vira Restaurant’ın dilden dile dolaşan bu ününe hak vermemek elde değil.

BOĞAZA BAKAN BİR TERAS

İşletme, menüsündeki ürünlerde olduğu kadar müzikleriyle de iddialı. Menüdeki lezzetler damağınızı şenlendirirken, belirli gecelerde yapılan canlı müzik de kulaklarınızı şenlendirecek. Bu güzel mekanın harika lezzetlerini tatmak için yolunuzu buraya düşürmelisiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺20
    Şarap (bardak)
  • ₺80
    Şarap (şişe)
  • ₺100
    Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Vira

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.