Viva

İbn-i Kemal Sokak, No 20, Cağaloğlu, Fatih 34112 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺45

İlham alın... Viva

TARİHİ YARIMADA’DA KEYİF - Viva Deluxe Hotel bünyesinde hizmet veren Viva Restaurant, Sirkeci Tren Garı’na sadece 100 metre mesafede bulunuyor. Gülhane Parkı’na, Topkapı Sarayı’na, Ayasofya’ya ve Sultanahmet Camii’ne ise 10 dakika uzaklıkta olan bu restoranda yemek keyfi bir ayrıcalık.

OSMANLI PORSELENLERİ - Tarihi çizgileri çağdaş dokunuşlarla günümüze taşıyan dekoruyla gözünüze hitap eden mekan, Osmanlı stili porselen yemek takımlarıyla yemek deneyiminize de renk katacak. Bu özel tasarımla dünya lezzetlerini birleştiren restoranda her anınız dolu dolu geçecek.

ZENGİN MENÜ - Türk mutfağının damakta yer eden kebapları ve mezelerinin yanı sıra dünya mutfaklarından birçok ürünü de menüsünde barındıran Viva, herkes için bir lezzet diyarı. İster muhteşem pizzaları deneyin, ister geniş et yemekleri arasından seçiminizi yapın memnun kalacağınız garanti.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺45
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺3
  Su (küçük)
 • ₺5
  Su (büyük)
 • ₺10
  Şarap (bardak)
 • ₺60
  Şarap (şişe)
 • ₺150
  Şampanya (şişe)
 • ₺5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Viva

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.