Wom Karaköy

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Yuva Sk No:4, Karaköy 34425 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺55

İlham alın... Wom Karaköy

YÜKSELEN TREND KARAKÖY

İstanbul’da son zamanların en popüler semti, hiç şüphesiz Karaköy. Bu hip ve ulaşımı kolay, trendy semtin en gözde mekanlarından biri ise, sadece yiyecek değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunan Vom Karaköy.

RENKLİ DEKOR

İçeri adımınızı attığınız andan itibaren kendinizi başka bir dünyada hissedeceğiniz mekan, modern bir yorumla işlediği doğramaları ve canlı brandasıyla göze çarpıyor. Renkli sandalye ve masalarda kahvenizi yudumlayıp dinlenirken, yalın dekorun sıcaklığıyla kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

UZUN SAATLER GEÇİRMEK İÇİN

Gerek tasarımı, gerek menüsüyle son derece davetkar bir tavır takınan Vom Karaköy, kahvenizle kitabınızı alıp inzivaya çekilebileceğiniz rahatlıkta bir mekan. Üstelik müziği ve kaliteli hizmet anlayışıyla günün her saatinde huzur bulabileceğiniz işletme sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Wom Karaköy

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.