Yeniköy Yalıer 1 Balık Lokantası

Köybaşı Caddesi, 145,Yeniköy, Sarıyer 34464 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺175

İlham alın... Yeniköy Yalıer 1 Balık Lokantası

HARİKULADE DENİZ MANZARASI Sarıyer’deki Yeniköy Yalıer 1 Balık Lokantası, denize sıfır lokasyonunda muhteşem bir ambiyansa sahip. Şehrin keşmekeşinden uzak, sakin ve huzurlu bir ortam sunan mekanın dekorasyonu ise oldukça sade ve şık yapılmış.

DENİZ MAHSULLERİ VE MEZELER Deniz mahsulleri konusunda oldukça deneyimli olan restoranda, oldukça geniş bir meze ve ara sıcaklar menüsü de bulunuyor. Balıkları günlük olarak alınan mekanda, tazelik veya lezzetten yana bir şüpheye gerek yok. Karar vermekte sorun yaşarsanız, şefin önerilerine uymanızı öneririz.

ÖZEL GÜNLER İÇİN İDEAL Bu mekan, genellikle romantik akşam yemekleri ve iş yemekleri için tercih ediliyor. Güleryüzlü ve deneyimli servis personeli, misafirlerinin memnun ayrılması için elinden gelen çabayı gösteriyor. Akşam yemeklerinde dolu olan mekana gitmeden önce, mümkünse deniz kenarından, bir masa ayırtmanızı öneririz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺175
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺90
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Yeniköy Yalıer 1 Balık Lokantası

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.