Yıldızlar

Galata Köprüsü Altı No: 10 Eminönü 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Yıldızlar

GALATADA SEÇKİN BİR YER - Galata Köprüsü üstünde hizmet veriyor Yıldızlar Restoran. 2002 yılından beri müşterileriyle buluşuyor bu özel restoran. 350 kişi kapasiteli mekânı ve hoş dekoruyla kaliteli lezzetleri sizlere sunuyor.

TAZE BALIK LEZZETLERİ - En sevilen balıklardan palamut, somon, levrek özel pişirme tekniğiyle sunuluyor müşterilere. Et sevenler de unutulmamış. Pirzola ve köfteler sizleri bekliyor. Taptaze mezelerden karidesli söğüş ve lakerda çok seviliyor. Yerli yabancı içkiler de lezzetlere eşlik ediyor.

AYRICALIKLI SUNUM -Restoran cafe ve bar olarak da hizmet veriyor. Tecrübeli aşçılar ve güler yüzlü çalışanlarıyla özel yerlerden biri burası. Düzenlenen fasıl geceleri de verilen hizmetlerden bir tanesi. Üstelik gruplara %10 indirim fırsatı sunuyorlar.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺13
    Şarap (bardak)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Yıldızlar

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 02.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.