İlham alın... Yunus Cafe Bar

MARMARİS MANZARASI - Doğal güzellikleri ve deniziyle her sene milyonlarca ziyaretçi alan güzel tatil beldelerimizden Marmaris’te bize kapılarını açan Yunus modern görünüme sahip dekoruyla ve uçsuz bucaksız deniz manzarasıyla sizleri bekliyor.

DÜNYA MUTFAĞINDAN - Her damak tadına hitap eden, dünya mutfağından en sevilen lezzetler bizlerle buluşuyor burada. Et severler için ızgaralar, hamburgerler ve pizza çeşitleri bulunurken vejetaryen müşteriler için salata çeşitleri de mevcut. Ve mekân kokteylleriyle de ünlü.

OLANAKLAR - Bulunduğu konum dolayısıyla da eğlence hayatına da önem veren düzenlediği konsept partilerle de müşterilerini eğlendiriyor. Canlı müzik ve indirim günleri de mevcut ayrıca. Favori mekânlarınızdan biri olmaya aday.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺100
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺14
    Şarap (bardak)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Yunus Cafe Bar

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 07.00 - 02.30

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.