Özel Teklifler ve Set Menüler

Özel teklifler yalnızca TheFork ile yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Lütfen rezervasyonunuzu tamamlamadan önce menü tercihinizi belirtiniz.
Özel Teklifler

%50 indirim - toplam hesap üzerinden!- İçecekler hariç

Set menüler hariç, promosyon oturum süresinin maximum ilk 2 saatlik süresi için geçerlidir.

%40 indirim - toplam hesap üzerinden!- İçecekler hariç

Set menüler hariç, promosyon oturum süresinin maximum ilk 2 saatlik süresi için geçerlidir.

%30 indirim - toplam hesap üzerinden!- İçecekler hariç

Set menüler hariç, promosyon oturum süresinin maximum ilk 2 saatlik süresi için geçerlidir.

%10 indirim - toplam hesap üzerinden!- İçecekler dahil

Set menüler hariç, promosyon oturum süresinin maximum ilk 2 saatlik süresi için geçerlidir.

İlham alın... Zade Meyhane Bozcaada

Beyoğlu'nda bir küçük Bozcaada...

Beyoğlu eğlence hayatının vazgeçilmezidir Nevizade. Her mevsim ayrı bir keyif ve heyecan verir ziyaretçisine. Biz de bu benzersiz atmosferden yola çıkarak Bozcaada'nın tarihi mirasını Nevizade'ye taşıdık. İstanbul'un geleneksel meyhane kültürünü, Bozcaada mutfağı ile birleştirerek yeni ve modern bir meyhane geleneği oluşturduk.

Mavi ve beyaz ağırlıklı ferah dekorasyonuyla kendinizi Ege'de hissedeceğiniz Zade Meyhane'de, nostaljik resimler ve sanatsal tablolara özenle oluşturulmuş müzik arşivi eşlik etmekte. Türk ve Yunan ezgilerinden sanat müziğinin unutulmaz şarkılarına, meyhane kültürünün olmazsa olmazı fasıl gecelerinden etnik müziğe kadar uzanan geniş repertuar yelpazesiyle Nevizade'nin yeni rengi olmaya devam ediyoruz.

İstanbul meyhanelerinin klasikleşmiş lezzetlerini Ege sahillerinin deniz ve şifalı ot kültürüyle harmanlayarak, özel soslarla tatlandırılmış zengin deniz mahsüllerini eşsiz Girit mezeleriyle birleştirerek Bozcaada geleneğini sürdürmekteyiz.

120 kişilik üst kat, 80 kişilik alt kat olmak üzere açık ve kapalı alan kapasitesiyle misafirlerini ağırlayan Zade Meyhane'de size özel menüler eşliğinde, Girit ve Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini tadarken iş toplantılarınızı gerçekleştirebilir, özel günlerinizi kutlayabilir ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Bozcaada mutfağına özgü lezzetleriyle, mavi ve beyaz ağırlıklı dekorasyonuyla, haftanın her günü keyifle dinleyeceğiniz canlı müzik geceleriyle ve en önemlisi sıcaklığın, samimiyetin, ilginin ve dostluğun eğlence ile buluştuğu atmosferiyle kısa sürede meyhane kültürü sevenlerin müdavimi olduğu Zade Meyhane'de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺17,5
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Zade Meyhane Bozcaada

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

12.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.