Zazu

Eskiçeşme Mahallesi, Neyzen Tevfik Caddesi, No 144 Bodrum 48400 Muğla Province Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺65

İlham alın... Zazu

BODRUM’UN KALBİNDE

İşletme Bodrum’da marinaya komşu konumda Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde bulunuyor. Ulaşımı kolay olan Zazu, ister yorucu bir iş gününden sonra, ister tatiliniz sırasında keyfi garanti ediyor.

AKDENİZ VE EGE MUTFAĞI

2007’den beri usta bir hizmet veren Zazu, Ege ve Akdeniz lezzetlerini tabağınıza taşıyor. Taze mevsim balıkları sunan işletme, mezeleriyle de sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Ege otlarına, makarnalara ve vejetaryen lezzetlere de yer veren zengin menüsü ile bu mekandan memnun ayrılacaksınız.

ÖZGÜN KOKTEYLLER

Zengin mutfağının yanı sıra kendine has kokteylleriyle de göz dolduran işletme sıcak ortamıyla kendisini hemen sevdiriyor. Her yerde rastlayamayacağınız müzik arşivi bu güler yüzlü konukseverlikle de buluşunca soluğu burada almaktan başka yapacak bir şey kalmıyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺3
  Su (küçük)
 • ₺12
  Şarap (bardak)
 • ₺60
  Şarap (şişe)
 • ₺5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Zazu

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.