Zerafet

Nisbetiye Cd No:21, Levent, Beşiktaş 34330 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺75

İlham alın... Zerafet

SADE VE ŞIK - Zerafet doğayla iç içe ferah ve samimi ortamıyla sizi karşılıyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşıp nefes alabileceğiniz bir yer burası. Güzel ve özenli sunumlu yemekler güler yüzle sizlerle buluşuyor. Ve Türk mutfağının seçkin yemeklerini tatma imkanı buluyorsunuz.

GELENEKSEL TADLAR - Kalite ve tazeliği ön planda tutarak hazırlanan lezzetlerden Ali Nazik, beğendili kebap ve şiş kebaplar en beğenilenler arasında bulunuyor. Taze ve sevilen mezeler yemeklere eşlik ediyor ve bu ziyafet enfes tatlılardan künefe ve ayva tatlısı gibi enfes tatlılarla son buluyor.

HİZMETLER - Mekânda vale hizmeti de bulunuyor. Ve nadir görünen bir uygulamayla lavabolarında diş macunu, jöle gibi acil ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri barındırıyorlar.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺75
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Zerafet

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 23.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • Isıtmalı teras , Klimalı , Sigara alanı , Vale , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.